وبسایت سرو فال

سایت سرو فال با هدف سرگرمی بنا شده است. انگیزه‌ی اصلی ما جلوگیری از مراجعه فیزیکی افراد به کسانی است که مدعی پیشگویی، رمالی و فال‌گیری‌اند. متاسفانه این افراد با ادعاهای واهی از غفلت دختران و پسرانی -که درست یا غلط به این‌گونه مسائل اعتقاد دارند- استفاده می‌کنند و مرتکب اخاذی، کلاهبرداری و دیگر جرایم مادی و معنوی می‌شوند.اما هستند کسانی که با دیده‌ی سرگرمی و همچنین هیجان ناشی از طبیعت مرموز این قبیل کارها، دوست دارند اوقاتی را به تفنن بگذرانند. این سایت جهت آشنایی و استفاده مطلوب شما فارغ از هرگونه تعصب و حقیقت پنداری است. امیدواریم برای شما مفید و سرگرم کننده باشد و نتایج حاصل از آن برای شما حکم قطعی نداشته باشد و هیچگاه تصمیمات و قضاوت‌های خود را بر مبنای آن نگذارید.
اعتقاد ما
فال، طالع‌بینی، رمالی و پیشگویی همه در دسته‌ی خرافات هستند و اعتقاداتی اثبات نشده‌اند. ما نیز بجز سرگرمی هیچگونه اعتقادی به این مسائل نداریم.اما هستند کسانی که با دیده‌ی سرگرمی و همچنین هیجان ناشی از طبیعت مرموز این قبیل کارها، دوست دارند اوقاتی را به تفنن بگذرانند. این سایت جهت آشنایی و استفاده مطلوب شما فارغ از هرگونه تعصب و حقیقت پنداری است. امیدواریم برای شما مفید و سرگرم کننده باشد و نتایج حاصل از آن برای شما حکم قطعی نداشته باشد و هیچگاه تصمیمات و قضاوت‌های خود را بر مبنای آن نگذارید.
تبلیغات در سایت
شما می‌توانید در سایت سرو فال تبلیغ کنید. برای این کار به وبسایت آرینا تیم بخش تماس با ما مراجعه فرمایید. با تشکر تیم طراحی وبسایت سرو فال